کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )

تستر کابل شبکه فلوک

MODEL : DSX2-5000 INTL 

 

معرفی دستگاه

تستر کابل شبکه DSX2-5000 INTL فلوک یک تستر حرفه ای با قابلیت های فراوان است که با دقت و پایداری بالا عمل تست کابل مسی و کابل شبکه را انجام می دهد. آنالایزر کابل DSX2 5000 فلوک آمریکا از طریق تبدیل فرکانس به متر و با نمایش گراف پارامترهای HDTDX،HDTDR نقاط مشکوک به افت خط را نمایش می دهد. ویژگی های دیگر این محصول بطور مفصل در بخش نقد و بررسی ارائه شده است.

 

۰ تومان
۰ تومان
ثبت سفارش
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • تستر کابل شبکه DSX2-5000 INTL فلوک

  تستر کابل شبکه DSX2-5000 فلوک یک تستر بسیار حرفه ای است که تمام کابل ها و استاندارد های رایج صنعت را اندازه گیری و پشتیبانی می نماید.

  این دستگاه با پشتیبانی از فرکانس تست 1GHz و ارتباط WIFI شامل دستگاه فریم اصلی به همراه ریموت همراه جهت تست و گواهی کابل های شبکه مسی نصب شده به صورت دائمی تا اترنت 10 گیگابیت می باشد و بدون در نظر داشتن نوع زیر ساخت، شبکه شامل Cat7A ,Cat7 ,Cat6A , Cat6 ,Cat 5e را پشتیبانی می کند.

  تستر کابل شبکه DSX2-5000 INTL فلوک

  تستر کابل شبکه DSX2-5000 فلوک با طراحی ماژولار Versiv شامل گواهی و تست شبکه مسی، افت شبکه فیبر نوری، تست OTDR و بازرسی نهایی سطح کانکتور فیبر نوری می باشد. سرعت بی نظیر جهت تست Cat 6A،Cat7 ، Class FA و تمام استانداردها از ویژگی های این تستر شبکه است.

  تستر کابل شبکه DSX2-5000 INTL فلوکتستر شبکه DSX2-5000 فلوک دارای رابط کاربری Taptive است که راه اندازی را ساده می کند و خطا را به حداقل می رساند. این دستگاه از نرم افزار مدیریت LinkWare پشتیبانی می کند و با تجزیه و تحلیل نتایج تست، گزارش های تست حرفه ای ایجاد می کند.

  صفحه نمایش بزرگ این دستگاه با گرافیک بالا منبع اشکال ها از جمله تداخل، افت بازگشتی و خطاهای محافظ را جهت عیب یابی سریع تر نمایش می دهد.

  تستر کابل شبکه DSX2-5000 فلوک سازگار با Linkware Live است و امکان ردیابی آسان فرایند ها، دسترسی بلادرنگ به نتایج تست جهت رفع سریع مشکلات در میدان، و انتقال و تجمیع نتایج تست از تستر به نرم‌افزار مدیریت تست کابل کامپیوتر LinkWare را امکان‌پذیر می‌سازد.
   

 • مشخصات فنی
  مدل تستر شبکه
  DSX2-5000 INTL
  دمای کاری
  0 تا 45 درجه سانتی گراد
  رطوبت کاری
  70%
  ابعاد (mm)
  279.4*133.3*66.7
  سازندگان
  فلوک
  گارانتی
  3 سال
 • ویژگی های تستر کابل شبکه فلوک

  طراحی ماژولار Versiv شامل گواهی و تست شبکه مسی، افت شبکه فیبر نوری، تست OTDR و بازرسی نهایی سطح کانکتور فیبر نوری

  سرعت بی نظیر جهت تست Cat 6A، Cat7 ، Class FA،  و تمام استانداردهای فعلی موجود

  سیستم ProjX نیازمندی‌های شغلی و پیشرفته از راه‌اندازی تا پذیرش سیستم را مدیریت می نماید و مطمئن می‌شود که تمام تست‌ها به درستی تکمیل شده‌اند.

  رابط کاربری Taptive راه اندازی را ساده می نماید و خطاها را حذف می سازد

  با استفاده از نرم افزار مدیریت LinkWare نتایج تست را تجزیه و تحلیل و گزارش های تست حرفه ای ایجاد می نمایید

  به صورت گرافیکی منبع اشکال ها از جمله تداخل، افت بازگشتی و خطاهای محافظ را جهت عیب یابی سریع تر نشان می دهد.

  Intertek تایید شده به TIA Level 2G – دقیق ترین نیاز به دقت

  گواهی کابل های شبکه مسی که توسط تولید کنندگان تجهیزات شبکه در سراسر جهان تایید شده است

  ساخته شده جهت پشتیبانی تست Alien Crossalk

  سازگار با Linkware Live امکان ردیابی آسان فرایند ها، دسترسی بلادرنگ به نتایج تست جهت رفع سریع مشکلات در میدان، و انتقال و تجمیع نتایج تست از تستر به نرم‌افزار مدیریت تست کابل کامپیوتر LinkWare را امکان‌پذیر می‌سازد.

 • ابعاد تستر شبکه فلوک

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان