کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )

ارت سنج کلمپی مستک

MODEL : MS2301

 

معرفی دستگاه

ارت سنج کلمپی مستک دارای کلمپ به ابعاد 32*45 میلیمتر می باشد و مناسب برای اندازه گیری مقاومت سیم ارت با قطر های مختلف در مکان های غیر قابل دسترس است و با استفاده از آن میتوان بدون قطع مدار ارت و به صورت غیر تماسی مقدار مقاومت چاه ارت و جریان نشتی را با دقت بسیار بالا اندازه گیری کرد. این ارت سنج مقاومت زمین را از 0.01 اهم تا 1200 اهم و نشتی جریان را از 0.1 میلی آمپر تا 20 آمپر اندازه گیری می کند.

 

۰ تومان
۰ تومان
ثبت سفارش
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • ارت سنج کلمپی

  قیمت ارت سنج دیجیتال مستکبه منظور بررسی صحت سیستم ارتینگ و بررسی امنیت مکان، از ابزاری با عنوان تستر زمین یا ارت سنج استفاده می شود. انواع مختلفی از ارت سنج، تولید می شوند که یکی از محبوب ترین آنها ارت سنج کلمپی است، این ابزار بدون نیاز به قطع هیچ گونه سیم یا الکترودی یا نیاز به کوبیدن میله های ارت سنج به زمین، با سرعت بسیار بالا تست را انجام می دهد و بدون شک یکی از آسانترین روش های اندازه گیری مقاومت زمین است.

  کلمپ این گونه دستگاه ها متشکل از یک هسته انتقال ولتاژ و یک هسته اندازه گیری جریان می باشد و در نهایت مقاومت حلقه از تقسیم ولتاژ بر جریان بدست می آید. در این بخش قصد داریم به معرفی ارت سنج کلمپی مدل MS2301 مستک به عنوان یکی از انواع پرفروش ارت سنج بپردازیم.

   

  ارت سنج مدل MS2301 مستک

  ارت سنج کلمپی مدل ms2301 مستکارت سنج مدل MS2301 مستک از نوع کلمپی است که به صورت ایمن و آسان مقاومت چاه ارت را اندازه گیری می کند. البته محدودیتی که اینگونه دستگاه ها دارند امکان استفاده از حداقل دو چاه ( طبیعتا موازی) است.

  ارت سنج کلمپی MS2301 مستک مقاومت را از 0.01 اهم تا 1200 اهم و نشتی جریان را از 0.1 میلی آمپر تا 20 آمپر اندازه گیری می کند.

  ارت سنج کلمپی مستک دارای صفحه نمایش بزرگ و خواناست و می توان به راحتی مقادیر اندازه گیری شده را مشاهده کرد. دهانه فک این کلمپ 32 میلی متری بوده و مناسب برای اندازه گیری مقاومت سیم ارت با قطر های مختلف است.

  از دیگر ویژگی های ارت سنج کلمپی مستک می توان به رنج اتومات، خاموشی خودکار، ذخیره تا 99 گروه از داده ها و قابلیت DATA HOLD اشاره کرد.

  محصولات شرکت مستک از کیفیت و دقت بالایی برخوردارند و دارای یک سال گارانتی می باشند.
   

 • مشخصات فنی
  مدل ارت سنج
  MS2301
  نوع اندازه گیری
  کلمپی
  رنج اندازه گیری مقاومت زمین
  0.01 اهم تا 1200 اهم
  رنج اندازه گیری جریان نشتی
  0.1 میلی آمپر تا 20 آمپر
  سازندگان
  مستک
  گارانتی
  1 سال
 • ویژگی های ارت سنج کلمپی مستک

  مناسب دو چاه

  رنج اندازه گیری مقاومت از 0.01 تا 1200 اهم

  دارای قابلیت اتورنج

  رنج اندازه گیری نشتی جریان 0.1 میلی آمپر تا 20 آمپر

  دارای حافظه داخلی تا ثبت 99 مقدار اندازه گیری شده

  دارای نمایشگر ضعیف بودن باتری

  دارای دکمه HOLD

  ولتاژ تست 3700 ولت
   

 • ابعاد ارت سنج کلمپی مستک

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان