کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )

کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو

MODEL : DEC 207

 

معرفی دستگاه

کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو به منظور حفاظت و کنترل دیزل ژنراتور متناسب با کاربردهای برق اضطراری طراحی شده است. این برد کنترل قابلیت اندازه گیری فشار روغن، دمای آب موتور، توان اکتیو، ضریب توان ژنراتور و ... را دارد و از موتورهای گازسوز نیز پشتیبانی می کند.

 

۰ تومان
۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
موجود
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو

  برد کنترل دیزل ژنراتور دیاکوبرد کنترل دیزل ژنراتور مدل DEC207 از محصولات صنایع ابزار دقیق شیراز می باشد که به منظور حفاظت و کنترل دیزل ژنراتور متناسب با کاربردهای برق اضطراری طراحی شده است.

  کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو یک محصول حرفه ای جهت کنترل پارامترهای مهم در حفاظت و کنترل موتور و ژنراتورهاست و در صورت قطع برق شبکه، برد دیاکو به صورت اتوماتیک انتقال بار را به عهده دیزل ژنراتور می گذارد. این محصول قابلیت اندازه گیری فشار روغن و دمای آب موتور، اندازه گیری توان اکتیو و ضریب توان ژنراتور را دارد و امکان تنظیم پارامترها از روی کنترلر فراهم شده است. 

  این برد کنترلی قابلیت کارکرد بصورت دوره ای دارد و دارای نشانگر ساعت کارکرد موتور و سرویس دوره ای است و همچنین امکان نظارت از راه دور از طریق محلی، شبکه، اینترنت و مودم را نیز دارد.
  کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو از موتورهای گازسوز نیز پشتیبانی می کند و قابلیت کنترل سلونوئید سوخت موتورهای گازسوز را دارد.

  عملکرد خودکار، قابلیت انتخاب نوع سنسور، ثبت رویدادها و شمارنده های آماری و امکان گسترش ورودی ها و خروجی ها از جمله ویژگی های کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو می باشد. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید این محصول دارای آلارم های مختلف از قبیل دمای بالای موتور، کاهش فشار روغن، کاهش و افزایش ولتاژ، اضافه بار و ... می باشد.

  کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو

  مد عملکرد کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو

  کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو در 3 مد عملکرد OFF ، AUTO و TEST قابلیت کارکرد دارد که برای انتخاب کافیست کلید مربوط به مد مورد نظر را بفشارید.
   

  برد کنترل دیزل ژنراتور دیاکومد عملکرد خاموش (OFF):

  چنانچه ولتاژ فاز برق شهر در محدوده برنامه ریزی شده در سیستم باشد، منجر به فعال شدن کنتاکتور برق شهر و در نتیجه توقف موتور خواهد شد.

  مد عملکرد خودکار (AUTO):

  در مد AUTO، برق شهر و سیستم ژنراتور بصورت خودکار عمل می کنند و چنانچه حتی ولتاژ یکی از فازها خارج از محدوده (P04~P05) باشد، کنتاکتور برق شهر غیر فعال خواهد شد.

  مد عملکرد آزمایشی (TEST):

  برای آزمایش (تست) ژنراتور در زمانی که برق شهر متصل است و یا نگه داشتن ژنراتور در حالت Emergency Backup از این مد عملکردی استفاده می شود.
  عملکرد ژنراتور در مد TEST مشابه مد خودکار خواهد بود اما اگر برق شهر قطع نباشد در عملکرد کنتاکتور برق شهر تغییری اعمال نخواهد کرد. در این حالت چنانچه کنتاکتور برق شهر قطع شود، کنتاکتور ژنراتور برق دار خواهد شد و هنگامی که برق شهر وصل شود، سیستم بر روی برق شهر تغییر وضعیت خواهد داد اما موتور بدون تغییر در حالت روشن باقی خواهد ماند مگر اینکه حالت دیگری انتخاب گردد و جهت خاموش کردن موتور می توان یکی از مدهای عملکردی OFF یا AUTO را انتخاب کرد.

   

  ورودی و خروجی های کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو

  ورودی های ولتاژ برق شهر : 3  فاز
  ورودی ولتاژ ژنراتور : تکفاز
  ورودی جریان ژنراتوز : تکفاز
  مجموع خروجی های رله ای : 6
  ورودی های آنالوگ قابل پیکربندی : 2
  ورودی های دیجیتال قابل پیکربندی : 5
  خروجی های رله ای قابل پیکر بندی :  2

   

 • مشخصات فنی
  مدل
  DEC 207
  ابعاد (mm)
  39*100*130
  سازندگان
  دیاکو
  گارانتی
  1 سال
 • ویژگی های کنترلر دیزل ژنراتور دیاکو

  امکان تنظیم پارامترها از روی کنترلر

  اندازه گیری فشار روغن و دمای آب موتور

  اندازه گیری توان اکتیو و ضریب توان ژنراتور

  پشتیبانی موتورهای گازسوز

  کنترل سلونوئید سوخت موتورهای گازسوز

  قابلیت گسترش ورودی ها و خروجی ها

  قابلیت نظارت از راه دور از طریق : محلی ، شبکه ، اینترنت و مودم

  پورت سریال RS-232

  ثبت رویدادها و شمارنده های آماری

  نشانگر ساعت کارکرد موتور
   

 • ابعاد-کنترل-دیزل-ژنراتور-دیاکو

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان