کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )
-->

مولتی متر مجموعه سه فاز پارس فانال

MODEL : PF-3UIF35J

 

معرفی دستگاه

مولتی متر دیجیتال پارس فانال جهت اندازه گیری و نمایش همزمان ولتاژ، جریان و فرکانس مدار سه فاز مورد استفاده قرار میگیرد. مولتی متر تابلویی پارس فانال در ابعاد کوچک و استاندارد ساخته شده است و دارای صفحه نمایش بزرگ، اعداد خوانا، دقت بالا و 2 سال گارانتی می باشد.

 

۰ تومان
۷۱۲,۰۰۰ تومان
۱۵۰712,000تومان
۶۱۰۰712,000تومان
۱۱۱۰۰۰۰712,000تومان
موجود
خرید عمده
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • مولتی متر تابلویی

  در تابلو‌های فرمان و تابلوهای برق کارخانجات به منظور تعیین وضعیت سیستم‌ها ، نیاز است تا پارامترهایی از قبیل ولتاژ، جریان و ... بطور دائم اندازه گیری و بررسی شوند. که بدین منظور از انواع تجهیزات اندازه گیری تابلویی استفاده می شود. گاهی این تجهیزات و میترهای تابلویی را طوری طراحی می‌کنند که همزمان چند پارامتر مختلف را اندازه ‌گیری کرده و نمایش دهند. مولتی متر تابلویی با اندازه گیری چند پارامتر مهم از قبیل ولتاژ، جریان، توان و ... بطور همزمان، سبب کاهش حجم مورد نیاز در مقایسه با نصب دستگاه اندازه گیری هر پارامتر بصورت تکی می شود.

   

  مولتی متر تابلویی پارس فانالمولتی متر تابلویی پارس فانال

  مولتی متر تابلویی پارس فانال دارای صفحه نمایش دیجیتال می باشد و جهت اندازه گیری و نمایش همزمان ولتاژ، جریان و فرکانس مورد استفاده قرار میگیرد. مولتی متر دیجیتال پارس فانال در ابعاد کوچک و استاندارد ساخته شده است و دارای صفحه نمایش بزرگ و اعداد خوانا می باشد.

  مولتی متر تابلویی پارس فانال دارای بدنه مقاوم، درجه حفاظت مناسب (IP54) برای استفاده در محیط های صنعتی می باشد. در ساخت مدار الکتریکی این محصول از قطعات و PCB با کیفیت استفاده شده است و از دقت بالایی (کلاس 0.5) برخوردار است. 

  توان مصرفی مولتی متر دیجیتال پارس فانال کمتر از 4VA (برای هر فاز) است. و همچنین امکان تنظیم نور صفحه نمایش به منظور کاهش توان مصرفی نیز برای این محصول فراهم شده است.

  قابلیت تصحیح خطای صفر جریان تا 0.5 آمپر و صفر ولتاژ تا 9 ولت و مقاومت ورودی کمتر از 20mΩ برای آمپرمتر و بزرگتر از 300KΩ برای ولتمتر از دیگر ویژگی های مولتی متر پارس فانال می باشد.
   

 • مشخصات فنی
  مدل مولتی متر
  PF-3UIF35J
  IP
  54
  سازندگان
  پارس فانال
  گارانتی
  2 سال
 • ویژگی های مولتی متر تابلویی پارس فانال

  استفاده از قطعات و PCB با كيفيت در ساخت مدار الكتريكی

  كلاس 0.5

  توان مصرفی كمتر از 4VA (برای هر فاز)

  قابليت تنظيم نور صفحه نمايش به منظور كاهش توان مصرفی

  درجه حفاظت : IP54

  قابليت استفاده از ترانس ولتاژ (برای ولتمتر)

  قابليت تصحيح خطای صفر ولتاژ تا 9 ولت و خطای صفر جريان تا 0.5 آمپر

  مقاومت ورودی كمتر از 20 ميلي آمپر برای آمپرمتر و بزرگتر از 300 كيلو اهم برای ولتمتر

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان