کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )

کلید محافظ جان 2 پل 50A پارس فانال

MODEL : PFR-62/50A

 

معرفی دستگاه

کلید محافظ جان 2 پل پارس فانال جهت حفاظت از برق گرفتگی و شوک الکتریکی و جلوگیری از اتصال زمین و خروج جریان از مدار مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول مطابق با استاندارد IEC 61008 تولید شده است و از دقت عملکرد و کیفیت بالایی برخوردار است.

 

۰ تومان
۴۰۴,۰۰۰ تومان
موجود
خرید عمده
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • کلید محافظ جانقیمت کلید محفظ جان پارس فانال

  کلید محافظ جان (RCCB)، کلیدی است که اگر جریانی که در یک مدار قرار دارد کوچک ‌ترین نشتی داشته باشد با استفاده از این کلید می‌توان از خطرات جانی و مالی حاصل از آن جلوگیری کرد.
  حداکثر جریانی که بدن انسان می‌تواند آن را تحمل کند ۳۰ میلی آمپر، آن هم در حدود ۲۰۰ میلی ثانیه است. کلید محافظ جان دارای سرعت عملکرد بالایی می باشد و در صورتی که در مدار بیش از ۳۰ میلی آمپر نشتی وجود داشته باشد با قطع کلی جریان مدار، جان افراد را نجات میدهند.
  کلیدهای محافظ جان در واحدهای مسکونی ،کارگاه ها و کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.
   

  1. نحوه عملکرد کلید محافظ جان

  2. عملکرد کلید محافظ جان به این صورت است که جریان سیم های رفت و برگشت را مقایسه می کند و در صورتی که اختلافی بین جریان رفت و برگشت وجود داشته باشد مدار را قطع می کند ( در حالت عادی مدارهای الکتریکی، جریان رفت با جریان برگشت برابر است). اختلاف بین جریان رفت و برگشت می تواند ناشی از اتصال بدنه یکی از دستگاه های الکتریکی باشد که در آن جریان الکتریکی به جای برگشتن از راه سیم نول از راه زمین به منبع برمی گردد که اصطلاحا می گویند جریان نشت پیدا کرده است.
  3.  
  4. کلید محافظ جان
  5.  
  6. کلید محافظ جان جریان های نشتی کوچکی را که توسط فیوز شناسایی نمی شوند اما می توانند زمینه ساز آتش سوزی یا برق گرفتگی باشند، شناسایی و مدار را در چند دهم یا صدم ثانیه قطع می کند.
  7. کلید محافظ جان، در برابر جریان بیش از حد و یا اتصال کوتاه در مدار ، محافظتی ارائه نمی دهد، بنابراین نمی تواند جایگزین فیوز باشد.
  8.  
  9. کلیدهای محافظ جان علاوه بر حفاظت افراد در برابر تماس مستقیم و یا غیر مستقیم برق، به دلیل جلوگیری از نشتی جریان موجب حفاظت از دستگاه ها و تجهیزات صنعتی نیز می شوند.اگر حساسیت کلید تا 30میلی آمپر باشد این کلید در نقش حفاظت از جان و اگر حساسیت آن بیشتر از 30 میلی آمپر باشد برای حفاظت از تجهیزات صنعتی استفاده می شود.

   

  کلید محافظ جان پارس فانال

  کلید محافظ جان پارس فانال (مدل PFR) جهت حفاظت از برق گرفتگی و شوک الکتریکی و جلوگیری از اتصال زمین و خروج جریان از مدار مورد استفاده قرار میگیرد. کلید محافظ جان پارس فانال مطابق با استاندارد IEC 61008 تولید شده است و از دقت عملکرد و کیفیت بالایی برخوردار است.
  کلید محافظ جان پارس فانال در دو نوع تک فاز و سه فاز برای جریان های 10 الی 100 آمپر تولید می شود. در شکل زیر مدار الکتریکی مدل تک فاز و سه فاز را مشاهده می کنید.

  مدار الکتریکی کلید محافظ جان پارس فانال


  کلید محافظ جان پارس فانال قابل نصب بر روی ریل 35 میلیمتری می باشد و با هلوگرام ضد تقلب و کد ردیابی محصول توسط فروشگاه اینترنتی البرز الکتریک (نمایندگی شرکت پارس فانال) عرضه می شود. کلیه محصولات پارس فانال دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

   

 • مشخصات فنی
  مدل محافظ جان معمولی
  PFR-62
  تعداد پل
  2
  جریان نامی (A)
  50
  حساسيت
  30mA, 300mA
  سازندگان
  پارس فانال
  گارانتی
  2 سال
 • ویژگی های کلید محافظ جان پارس فانال

  مطابق استاندارد IEC 61008

  جهت حفاظت از برق گرفتگی و شوک الکتریکی

  جلوگیری از اتصال زمین و خروج جریان از مدار

  حساسیت : 30mA و 300mA

  قابل نصب بر روی ریل 35 میلیمتری

  عرضه با هولوگرام ضد تقلب و کد ردیابی محصول

 • کلید محافظ جان دوپل پارس فانال

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان