کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )
-->

ترانس جریان کوربالانس با قطر 4cm برنا الکترونیک

MODEL : CT/04

 

معرفی محصول

ترانس جریان کوربالانس برنا الکترونیک (CT کوربالانس) به عنوان آشکار ساز خطای اتصال به زمین برای رله ارت فالت (رنج آمپر) و رله ارت لیکیج (رنج میلی آمپر) برنا الکترونیک مورد استفاده قرار میگیرد. کلاس دقت این محصول 1.5 و دارای سه سال گارانتی می باشد.

۰ تومان
۴۸۰,۰۰۰ تومان
موجود
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • ترانس جریان کوربالانس برنا الکترونیکترانس جریان کوربالانس برنا الکترونیک

  ترانس جریان کوربالانس برنا الکترونیک جهت تشخیص جریان نشتی زمین مورد استفاده قرار میگیرد. این ترانس جریان به گونه ای طراحی شده است که به رله ارت فالت متصل می شود و با راه‌اندازی دستگاه ارت فالت در صورتیکه خطای نشتی پدید آید متناسب با جریان نشتی ولتاژی به دستگاه رله ارت فالت اعمال می‌کند که در صورتیکه جریان نشتی از حد تنظیم شده بیشتر باشد، رله فرمان قطع می‌دهد.
  ترانس جریان کوربالانس برنا الکترونیک در واقع به عنوان آشکار ساز خطای اتصال به زمین برای رله ارت فالت (رنج آمپر) و رله ارت لیکیج (رنج میلی آمپر) برنا الکترونیک مورد استفاده قرار میگیرد. البته این محصول قابل تطبیق با انواع رله های ارت لیکیج و ارت فالت خارجی می باشد. ترانس جریان کوربالانس برنا الکترونیک با ایزوله کردن بخش فرمان از شبکه فشار قوی باعث کاهش آسیب پذیری مدار می شود. 

   

  نحوه عملکرد ترانس جریان کوربالانس برنا الکترونیک

  نحوه عملکرد ترانس جریان کوربالانس برنا الکترونیک به این صورت است که بر اساس جمع‌برداری جریان‌های عبوری از داخل دستگاه عمل می‌نماید. اگر جمع‌برداری جریان‌های عبوری صفر باشد ولتاژ خروجی CT کوربالانس صفر خواهد بود. ولی در صورتی که جمع برداری جریان‌ها صفر نباشد متناسب با جریان نشتی، در خروجی CT کوربالانس ولتاژ خواهیم داشت. مقدار این ولتاژ متناسب با جریان نشتی می‌باشد. (100mV/A و خطی تا 100A) با اعمال این ولتاژ به دستگاه ارت فالت یا ارت لیکیج بر اساس تنظیمات دستگاه فرمان قطع یا وصل را اعمال می‌نماید. کلاس دقت این محصول 1.5 و دارای سه سال گارانتی می باشد.


  نحوه نصب ترانس جریان کوربالانس برنا الکترونیک

  نحوه نصب ترانس جریان کوربالانس برنا الکترونیک به این صورت است که باید کلیه سیم های مصرف کننده از داخل CT عبور داده شوند و ترمینال‌های خروجی CT به ترمینال‌های CT رله ارت فالت کوربالانسی برنا الکترونیک یا رله ارت لیکیج وصل شوند. 

  نحوه نصب کوربالانس برنا الکترونیک
   

 • مشخصات فنی
  مدل
  CT/04
  كلاس
  1.5
  سازندگان
  برنا الکترونیک
  گارانتي
  3 سال
 • ویژگی های ترانس جریان کور بالانس برنا الکترونیک

  کلاس دقت 1.5

  نسبت ولتاژ خروجی به جریان نشتی 100mV/A و خطی تا 100A

  قطر داخلی : 4 سانتی متر

  IP = 20

  دمای کاری : 20- تا 50+ درجه سانتی گراد

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان