کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )

ارت فالت باتری برنا الکترونیک

MODEL : BFR

 

معرفی محصول

ارت فالت باتری برنا الکترونیک یکی از انواع رله های حفاظتی در برابر اتصال زمین می باشد. این محصول دارای دو رله مجزا برای خطاها و دو چراغ سیگنال جهت اعلام اتصال مثبت باتری به زمین B+و اتصال منفی باتری به زمین B- است.

۰ تومان
۱,۶۳۰,۰۰۰ تومان
موجود
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • رله ارت فالت باتری برنا الکترونیک

  رله ارت فالت باتری برنا الکترونیک یک قطعه مهم و کاربردی برای تشخیص جریان نشتی و اتصال به زمین می باشد. در واقع این محصول با تشخیص خطای اتصال مثبت باتری به زمین و تشخیص خطای اتصال منفی باتری به زمین ، فرمان قطع مدار را صادر می کند.
  این محصول دارای دو رله مجزا برای خطاها و دو چراغ سیگنال جهت اعلام اتصال مثبت باتری به زمین B+و اتصال منفی باتری به زمین B- است.

   

  نصب ارت فالت باتری برنا الکترونیکارت فالت باتری برنا الکترونیک

  نحوه نصب ارت فالت باتری برنا الکترونیک به این صورت است که سیم مثبت باتری به ترمینال B+ و سیم منفی باتری به ترمینال B- وصل شده و سیم ارت یا بدنه به ترمینال P.E متصل شود.
  ترمینال‌های ۱۵، ۱۶ و ۱۸ مربوط به خطای مثبت باتری و ترمینال‌های ۲۵، ۲۶ و ۲۸ مربوط به خطای منفی باتری، سرهای کنتاکت داخلی دستگاه می‌باشند، که بر حسب نیاز به صورت سری در مدار فرمان قرار می‌گیرند. به عنوان مثال برای فعال کردن آژیر یا قطع و وصل کردن فرمان کنتاکتور اصلی مورد استفاده قرار میگیرند.

   

  نحوه عملکرد رله ارت فالت باتری برنا الکترونیک

  نحوه عملکرد رله ارت فالت باتری برنا الکترونیک به این صورت است که هنگامی که ولتاژ تغذیه و ارت را به دستگاه متصل میکنیم، رله داخلی دستگاه وصل (اتصال داخلی ترمینال ۱۵ به ۱۸ و ۲۵ به ۲۸ بر قرار می‌باشد) و سیگنال‌های خطا خاموش خواهند بود.
  در صورتی‌که مثبت باتری به زمین متصل شود، بلافاصله سیگنال خطای B+ روشن شده و رله داخلی مربوط به خطای مثبت باتری قطع می‌شود (اتصال داخلی ترمینال ۱۵ و ۱۶ وصل می‌شود).
  در صورتی‌که منفی باتری به زمین متصل شود، بلافاصله سیگنال خطای B- روشن شده و رله داخلی مربوط به خطای منفی باتری قطع می‌شود (اتصال داخلی ترمینال ۲۵ به ۲۶ وصل می‌شود).
  پس از روشن شدن سیگنال‌های B+ یا B- در صورتیکه اتصال زمین برطرف شود سیگنال مربوطه خاموش شده و رله به حالت اولیه بر می‌گردد.

   

 • مشخصات فنی
  مدل محافظ برق تابلویی
  BFR
  جریان نامی رله
  6A/220VAC, 6A/28VDC
  ولتاژ تغذیه
  24VDC
  کارآیی در دما
  20°C…+50°C-
  کارآیی در رطوبت
  15% تا 85%
  خروجی
  دو رله یک کنتاکت C/O
  ابعاد (mm)
  108*45*80
  درجه حفاظتی
  IP20
  سازندگان
  برنا الکترونیک
  گارانتی
  3 سال
 • ویژگی های ارت فالت باتری برنا الکترونیک

  دارای دو رله مجزا برای خطاهای اتصال مثبت یا منفی باتری به زمین

  دارای دو سیگنال نمایشگر خطای اتصال مثبت باتری به زمین و اتصال منفی باتری به زمین

  IP = 20

  عمر رله : الکتریکال 100000 بار قطع و وصل / مکانیکال 1000000 بار قطع و وصل

 • ابعاد ارت فالت باتری برنا الکترونیک

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان