کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )


رسانا کابل

شرکت رسانا کابل یک شرکت ایرانی معتبر و در واقع یکی از اصلی ترین فعالان صنعت سیم و کابل می باشد. این شرکت در سال 1372 فعالیت خود را آغاز کرد و در طی این سال ها با بهره گیری از متخصصین و فن آوری های نوین همواره به دنبال بهبود کیفیت محصولات خود بوده است.

شرکت رسانا کابل با به کارگیری تکنولوژی جدید، در ابتدا قدم در راه تولید کابل های کنترل ساده ، کنترل شیلد دار و کواکسیال گذارد و به جایگاه مطلوبی در زمینه تولید کابل های فشار ضعیف با کاربری های مسکونی، تجاری و صنعتی دست یافت . به طوری که اکنون یکی از معدود تولیدکنند گان کابل های کنترل با تعداد رشته بالا در ایران بوده و همچنین تولید کابل های خود نگهدار نیز دستاوردی دیگر در راستای تولید محصولات جدید این شرکت می باشد.

 

رسانا کابل

 

سلامت و امنیت محصولات تولیدی، گام دیگری است در ارتقاء دیدگاه شرکت نسبت به حصول معیار های علمی و اصل مشتری مداری که با دریافت اولین گواهینامه سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان ISO 10002:2004 در صنعت سیم و کابل کشور و استقرار سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) با دریافت گواهی نامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 ، سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001:2004 ، سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی OHSAS 18001:2007 ، استاندارد ISO IEC 17025 و نشان استاندارد اتحادیه اروپا CE از موسسه DNV ، تائیدیه از شرکت های برق منطقه ای و تائیدیه شرکت توانیر ، در راستای اعتماد بیشتر مصرف کنندگان به محصولات رسانا کابل، تلاش دیگری بود که با پیگیری متخصصان این برند حاصل شد.

 

رسانا کابل

 

شرکت رسانا کابل به منظور اطمینان از کارایی سیستم های مدیریت کیفیت، سیستم های کنترل کیفی خود را به طور مداوم بازنگری می نماید . این شرکت علاوه بر دریافت شش پروانه کاربرد علامت استاندارد موفق به دریافت تندیس واحد نمونه استاندارد در پنج سال متوالی ( 1388 الی 1392 ) شده است .

 

کابل رسانا

 

از طرف دیگر آزمایشگاه این شرکت به عنوان یکی از فعالترین آزمایشگاه های کشور، موفق به دریافت گواهینامه نظام تائید صلاحیت ایران ISO IEC17025-2005 گردیده و لذا محصولات این شرکت به طور مداوم در این آزمایشگاه مورد آزمون های مختلف قرار گرفته و از مطابقت آن با استانداردهای بین المللی اطمینان حاصل می گردد.
 

شرکت رسانا کابل

 

جهت مشاهده آخرین قیمت محصولات رسانا کابل به صفحه لیست قیمت مازی نور و برای دانلود کاتالوگ محصولات این برند به صفحه  کاتالوگ محصولات رسانا کابل مراجعه فرمایید.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان