کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )


تایمر شیوا امواج

شیوا امواج یک شرکت ایرانی معتبر تولید کننده انواع تجهیزات برق صنعتی از جمله انواع تایمر می باشد. انواع تایمر شیوا امواج دارای سه سال ضمانت بوده و از کیفیت مطلوب و دقت و کارایی بالایی برخوردار هستند. تایمر شیوا امواج قابل نصب بر روی ریل، داخل تابلو و یا هر سطح دیگری می باشد و در دو نوع آنالوگ و دیجیتال تولید شده اند، نوع دیجیتال دارای صفحه نمایش دیجیتال است.
تایمر ها بصورت گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از تایمر شیوا امواج علاوه بر کنترلی مطمئن بر تجهیزات از نظر صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی نیز حائز اهمیت می باشد. تایمر شیوا امواج در تابلو برق های صنعتی، در طراحی مدارهای فرمانی که نیاز به زمان سنجی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در خط تولید، صنایع غذایی جهت کنترل مدت زمان حرارت دیدن یک محصول و یا کنترل بازه زمانی فعالیت یک دستگاه می توان از آنها استفاده کرد.

 

 

انواع تایمر شیوا امواج

تنوع زیاد تایمر شیوا امواج امکان انتخابی راحت تر و متناسب با هدف مورد نظر را برای کاربران فراهم آورده است. برخی از انواع تایمر این برند عبارتند از:
 

مولتی تایمر دیجیتال شیوا امواجتایمر شیوا امواج
تایمر راه پله شیوا امواج
تایمر استارت مجدد شیوا امواج
تایمر کلید روغنی شیوا امواج
تایمر ستاره مثلث شیوا امواج
مولتی تایمر آنالوگ شیوا امواج

و ...


 

جهت کسب اطلاعت فنی هر مدل تایمر به تب مشخصات فنی، توضیحات و ویژگی های هر محصول مراجعه فرمایید. در فروشگاه اینترنتی برق البرز امکان مقایسه مشخصات فنی و قیمت تایمر شیوا امواج در یک قاب فراهم شده است.

در صورت تمایل به مشاهده کاتالوگ انواع محصولات بصورت یکجا به صفحه  کاتالوگ محصولات شیوا امواج  و  جهت مشاهده لیست قیمت این برند به صفحه لیست قیمت شیوا امواج  مراجعه فرمایید.

 

 


 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان