کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )

داکت صنعتی شیاردار سایز 60*60 رعد

MODEL : RWD60*60

 

معرفی محصول

داکت شیاردار رعد الکتریک بر مبنای تامین نیازهای تابلوسازان به منظور سهولت در نصب و صرفه جویی در زمان و منطبق با استانداردهای بین المللی طراحی شده است. داکت صنعتی شیاردار رعد از جنس PVC غیر قابل اشتعال ساخته شده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. طول هر شاخه داکت شیاردار صنعتی رعد 2 متر می باشد و در دو رنگ آبی و طوسی عرضه می شود.

 

۰ تومان
۷۴,۳۰۰ تومان
موجود
خرید عمده
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • داکت شیاردار صنعتی

  داکت شیاردار تابلوییداکت های صنعتی دارای ساختاری خاص تر نسبت به داکت ساده هستند. بدنه این نوع داکت، شیاردار است و همین ساختار آنها را به گزینه ای عالی برای مونتاژ در هر نوع تابلو برق و تابلوهای کنترلی تبدیل کرده است.

  شیارهای موجود در بدنه داکت صنعتی شیاردار سبب می شود جریان هوا به خوبی در میان سیم ها در گردش باشد و از داغ شدن سیم ها جلوگیری می شود. همچنین از بین این شیارها می توان سیم ها را از محل دلخواه وارد داکت کرد که این مسئله در مونتاژ تابلوها از اهمیت بالایی برخوردار است.

  داکت شیاردار صنعتی به علت حجم بالای سیم که در داخل آن قرار می‌گیرد باید درب با استحکام بالا داشته باشد به همین دلیل درب‌ های داکت شیاردار دارای قابلیت قفل شوندگی می باشند.

   

  داکت شیاردار صنعتی رعدقیمت داکت شیاردار صنعتی رعد

  داکت شیاردار رعد بر مبنای تامین نیازهای تابلوسازان به منظور سهولت در نصب و صرفه جویی در زمان و منطبق با استانداردهای بین المللی طراحی شده است.

  داکت صنعتی شیاردار رعد از جنس PVC غیر قابل اشتعال ساخته شده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. طراحی داکت شیاردار رعد به این صورت است که درب آن بدون هیچ لغزشی روی بدنه داکت محکم می‌شود و حجم زیاد سیم و کابل داخل داکت باعث از هم گسستگی داکت و درب آن نمی‌شود. و در عین حال، با وجود محکم بودن درب این داکت صنعتی، به ‌راحتی می‌توان درب آن را باز و بسته نمود.

  در کف داکت های صنعتی رعد سوراخ هایی تعبیه شده است که امکان نصب آسان و سریع تر بر روی صفحه تابلو را فراهم می کند.
   

  ویژگی های داکت شیاردار صنعتی رعد

  داکت شیاردار صنعتی رعد دارای ویژگی های عالی برای مونتاژ بوده و بسیار مناسب برای هرنوع تابلو برق و تابلوهای کنترلی می باشد.

  1-    دو خط شکست روی دیواره جانبی داکت صنعتی رعد تعبیه شده است که سبب سهولت در هنگام نیاز به شکستن و جدا کردن بخش های دلخواه از دیواره جانبی داکت شیاردار می شود.

  داکت برق صنعتی رعد

   

  داکت برق صنعتی رعد2-    امکان ایجاد سطوح مختلف متمایز، با قرار دادن پین های مخصوص در داخل سوراخ های تعبیه شده روی دیواره جانبی داکت صنعتی.
  قابل ذکر است که داکت های صنعتی رعد دارای ارتفاع تا 40 میلی متر تنها دارای یک سوراخ در وسط می باشند در حالی که برای ارتفاع داکت 60 میلی متر و بیشتر، دو سوراخ امکان فوق را فراهم می کند.

   

  3-    یک نوار پی وی سی زرد نرم در بخش بالایی داکت صنعتی رعد به منظور جلوگیری از جابجایی و ثابت نگه داشتن درب داکت بر روی بدنه تعبیه شده است و همچنین از آسیب دیدن دست در حین کابل کشی نیز جلوگیری می کند.
  کیفیت بالای ساخت و لبه های بدون برآمدگی تیز یا زبر نیز از دیگر ویژگی های داکت شیاردار صنعتی رعد می باشد.

   

  4-    طراحی درب های ضد لغزش با حداقل فشار و حداکثر چسبندگی از دیگر ویژگی های داکت شیاردار صنعتی رعد می باشد.
  داکت برق صنعتی رعد

 • مشخصات فنی
  مدل داکت شیاردار
  RWD60*60
  رنگ داکت
  طوسی, آبی
  سازندگان
  رعد
 • ویژگی های داکت شیاردار رعد

  کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای بین المللی

  طراحی شده بر مبنای تامین نیازهای تابلوسازان به منظور سهولت در نصب و صرفه جویی در زمان

  منطبق با گواهینامه های بین المللی CE ,KEMA

  جنس : PVC غیر قابل اشتعال 

  دو خط شکست روی دیواره جانبی به منظور سهولت در هنگام شکستن و جدا کردن بخش هایی از داکت

  کیفیت بالای ساخت و لبه های بدون برآمدگی تیز یا زبر

  طراحی درب های ضد لغزش با حداقل فشار و حداکثر چسبندگی

 • ابعاد داکت شیاردار رعد

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان