کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )

نگهدارنده فیوز 3 پل+ نول چراغدار سایز 38*10 رعد

MODEL : RFH 103N LD

 

معرفی دستگاه

فیوز هولدر مدل RFH 103N LD رعد الکتریک یک نگهدارنده فیوز سیلندری 3 پل + نول چراغدار سایز 38*10 است که قابل استفاده جهت سوئیچینگ تحت بار و اطمینان از حفاظت در برابر جریان های ناخواسته و هجومی می باشد. در ساخت نگهدارنده فیوز سیلندری رعد از مواد ترموپلاستیک با دوام خود خاموش شونده با مقاومت مضاعف در برابر جریان بالا استفاده شده است و از طرف دیگر استفاده از مس با روکش نقره برای کنتاکت ها، دلیل محکمی بر کیفیت این محصول است.

 

۰ تومان
۱۳۰,۱۰۰ تومان
ثبت سفارش
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • نگهدارنده فیوز رعد

  فیوز هولدر رعدفیوز هولدرهای رعد، یکی از انواع کلید فیوز مخصوص فیوزهای سیگاری (فیوز سیلندری) می باشند که به عنوان راه حلی مطمئن برای حفاظت و ایزوله کردن مدارات از اتصال کوتاه و اضافه بار مورد استفاده قرار میگیرند. فیوز هولدرها با نام کلید فیوز، نگهدارنده فیوز، سکسیونر و ... نیز شناخته می شوند. 

  فیوز هولدرهای رعد سطح بالایی از حفاظت در برابر برق گرفتگی را هنگام تعویض فیوز فراهم می آورند. و طراحی آنها مطابق با استاندارد IEC 60947-3 است، که این نوع سکسیونر را با قابلیت قطع و وصل زیر بار از دیگر نگهدارنده های فیوز سیلندری متمایز کرده است. 

  در ساخت نگهدارنده فیوز سیلندری رعد از مواد ترموپلاستیک با دوام خود خاموش شونده با مقاومت مضاعف در برابر جریان بالا استفاده شده است و از طرف دیگر استفاده از مس با روکش نقره برای کنتاکت ها، دلیل محکمی بر کیفیت این محصول است.

  فیوز هولدر رعد قابل نصب بر روی  DIN ریل های TH 35-7.5 و TH 35-15 مطابق با استاندارد IEC 60715 می باشد. نگهدارنده های فیوز سیگاری رعد از تنوع زیادی برخوردارند و در انواع 1، 2، 3 و 4 پل با نشانگر LED و یا بدون نشانگر تولید می شوند و به خوبی پاسخگوی نیازهای مختلف کاربران می باشند.

   

  کاربرد نگهدارنده فیوز رعد

  نگهدارنده فیوز رعد را می توان در تابلوهای سوئیچینگ اتوماسیون جهت سوئیچینگ بارهای ترکیبی مقاومتی و القائی استفاده نمود، همچنین جهت حفاظت از مدارات کنترلی، ترانسفورماتورهای اولیه و ثانویه، موتورها و دیگر بارهای مقاومتی یا القایی مورد استفاده قرار داد.

   

  ویژگی های طراحی هولدر فیوز رعدنگهدارنده فیوز سیلندری رعد

  1-    ابعاد استاندارد و طراحی فیوز هولدرهای سری RFH10 رعد بگونه ای است که استفاده از آنها در مقایسه با سایر سکسیونرها، تاثیر به سزایی در بهینه سازی فضا دارد. هولدر فیوز سیلندی رعد به شما این امکان را می دهد که به راحتی فیوزها را با چرخاندن لولای دستگیره وارد یا تعویض کنید.

  2-    نگهدارنده فیوز سری RFH10 رعد دارای طراحی مناسب و ایمن، به منظور حفاظت در برابر لمس ناخواسته و دسترسی به بخش های برق دار، مطابق با استانداردهای حفاظتی بین المللی می باشد.

  3-    هولدر فیوز رعد دارای چراغ نشانگر LED به منظور سهولت در تشخیص فاز معیوب و فیوزهای سوخته می باشد.

  4-    کیفیت بالای مواد اولیه و ساخت از دیگر ویژگی های هولدر فیوز رعد می باشد. این کلید فیوز از مواد مقاوم و ضد آتش از جنس ترموپلاستیک ساخته شده است و از مس نقره اندود برای کنتاکت های آن استفاده شده است که بالاترین سطح هدایت را ایجاد میکند.

 • مشخصات فنی
  مدل سكسيونر
  RFH 103 N LD
  ولتاژ (V)
  690
  جريان نامی (A)
  32
  تعداد پل
  3P+N
  سازندگان
  رعد الکتریک
 • ویژگی های نگهدارنده فیوز سیلندری رعد

  ایجاد ایمنی و اطمینان ویژه برای فیوزهای سیلندری AC

  طراحی مطابق استاندارد  IEC 60947-3

  مورد استفاده جهت سوئیچینگ تحت بار و اطمینان از حفاظت در برابر جریان های ناخواسته و هجومی

  قابل نصب بر روی  DIN ریل های TH 35-7.5 و TH 35-15 مطابق با استاندارد  IEC 60715

  سطح بالای حفاظت در برابر برق گرفتگی هنگام تعویض فیوز

  ساخته شده از مواد مقاوم و ضد آتش از جنس ترموپلاستیک

  استفاده از مس نقره اندود برای کنتاکت ها که بالاترین سطح هدایت را ایجاد میکند

  ارائه فیوزهولدرهای LED دار یا بدون LED در انواع تک پل، دوپل، سه پل و چهار پل

 • ابعاد فیور هولدر رعد

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان