کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )

ترمینال جریانی ثابت RTT6 سایز6 رعد

MODEL : RTT6

 

معرفی دستگاه

از ترمینال ها جهت اتصال دو یا چند رشته سیم به یکدیگر و یا گرفتن انشعاب از آنها، استفاده می شود.  وظیفه این ترمینال‌ها ایجاد اتصالی محکم، استاندارد و ایمن بین چند سیم می باشد.

۰ تومان
۵۳,۹۸۵ تومان
ثبت سفارش
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • محصولات مشابه
 • جدول ابعاد
 • نظرات کاربران
 • ترمینال

  ترمینال ابزاری است که به وسیله ی آن میتوان بین سیم ها اتصالاتی مطمئن و استاندارد برقرار کرد. از مزیت های استفاده از ترمینال ها می توان به نظم و ایمنی بیشتر در سیم کشی ها اشاره کرد. اتصالاتی که در آن از ترمینال استفاده شده ، بر خلاف اتصال هایی که با چسب برق انجام می شود، جریان برق را بدون گرم شدن از خود عبور داده و از بروز خطراتی مانند برق گرفتگی و آتش سوزی جلوگیری می شود. علاوه بر ایمنی ، ترمینال ها باعث نظم و زیبایی سیم کشی ها می شوند.

  برای اتصال دو سیم به یکدیگر توسط ترمینال باید هر سیم را به یک طرف ترمینال متصل کنیم و پیچ روی ترمینال را برای هر کابل محکم نماییم تا کابل را نگه دارد و برای جدا کردن سیم و کابل باید همین پیچ را باز نماییم تا کابل آزاد شود.

  ترمینال ها بسته به نوع کاربرد انواع مختلفی مانند ترمینال ریلی،ترمینال شاخه ای و ترمینال پیچی دارند.

   

  ترمینال ریلی:

  این نوع ترمینال همانطور که از نامش پیداست قابل نصب بر روی ریل های نصب شده در تابلو برق ها می باشد. این نوع ترمینال بیشتر برای انشعاب گرفتن مورد استفاده قرار می گیرد. ترمینال ریلی دارای انواع مختلفی از جمله ترمینال ارت، ترمینال فشاری، ترمینال فیوزی، ترمینال پیچی دو طبقه و سه طبقه، ترمینال جریانی، ترمینال سوئیچی و ... می باشد.

   

  ترمینال شاخه ای:

  این نوع ترمینال دارای کانال هایی است که سر و ته آنها پیچی قرار دارد که بتوان سیم هادی را به وسیله ی آن با سیمی دیگر اتصال داد، از این ترمینال برای افزایش طول سیم نیز استفاده می شود. ترمینال های شاخه ای دارای مختلفی هستند که برای سیم ها با اندازه های مختلف مناسب می باشند.

   

  ترمینال پیچی:

  ترمینال پیچی دارای یک بدنه استوانه ای شکل پلاستیکی می باشد که درون آن رزوه هایی هادی قرار دارد. برای اتصال دو یا چند رشته سیم، باید سر لخت شده سیم ها را به هم بپیچید و سپس آن را درون ترمینال قرار داده و ترمینال را بپیچید. در این صورت سیم ها حتی تحت کشش هم از یکدیگر جدا نخواهند شد.

 • مشخصات فنی
  مدل ترمينال جريان
  RTT6
  ولتاژ (V)
  400
  جريان(A)
  41
  سازندگان
  رعد
  تجهيزات جانبي
  نوع ريل
  G32, TH35-7.5,15
  بست انتهايي
  EB/1, EB/3
  جامپر از بالا
  CC10-6 , CC3-6 , CC2-6
  جامپر از كنار
  JEB10-6 , JEB3-6 , JEB2-6
  شماره و حروف ترمينال
  NS8
 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان