کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )

رگولاتور فول کنترل هوشمند 6 پله پارس فانال

MODEL : PFRGN-6

 

معرفی دستگاه

رگولاتور فول کنترل هوشمند 6 پله پارس فانال دستگاهی حرفه ای و بسیار کاربردی است که جهت استفاده در بانک خازنی برای کنترل هوشمند ورود و خروج خازن ها به منظور دستیابی به حداکثر جبران سازی (اصلاح ضریب قدرت) مورد استفاده قرار میگیرد. رگولاتور فول کنترل هوشمند پارس فانال قابلیت حفاظت در برابر اختلالات گوناگونی را دارد که در بخش نقد و بررسی به آن پرداخته شده است. این محصول از دقت و کیفیت بالایی برخوردار است و دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

۰ تومان
۶,۷۹۰,۰۰۰ تومان
موجود
خرید عمده
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ويژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • رگولاتور فول کنترل هوشمند پارس فانال

  رگولاتور فول کنترل هوشمند پارس فانالرگولاتور فول کنترل هوشمند، دستگاهی حرفه ای و بسیار کاربردی از برند پارس فانال می باشد که از عملکردی کاملا هوشمند در کنترل  ورود و خروج خازن ها به منظور دستیابی به حداکثر جبران سازی (اصلاح ضریب قدرت) برخوردار است و دارای قابلیت هایی از قبیل حفاظت در برابر کاهش ولتاژ کمتر از 320V، حفاظت در برابر افزایش ولتاژ (قابل تنظیم 400-460V)، حفاظت در برابر عدم جبران سازی یا جبران سازی بیش از حد و حفاظت در برابر عبور از حداکثر اعوجاج مجاز ولتاژ می باشد.

  از جمله ویژگی های رگولاتور فول کنترل هوشمند پارس فانال می توان به نمایش دقیق تمامی پارامترهای شبکه (PF, I(THD), V(THD), Q, P, S, F, I,V) و امکان تنظیم حالت کاری اتوماتیک و یا دستی اشاره کرد. محصولات پارس فانال از دقت و کیفیت بالایی برخوردارند و دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هستند.

   

  تنظیم پارامترهای رگولاتور فول کنترل هوشمند 6 پله پارس فانال

  امکان تنظیم 10 پارامتر زیر برای رگولاتور فول کنترل هوشمند پارس فانال فراهم شده است:

  1-    تنظیم حالت کارکرد AUTO/MANUAL
  2-    تنظیم ضریب توان PF
  3-    زمان تاخیر در وارد کردن و خارج کردن خازن ها switch on/off time delay
  4-    تنظیم زمان دشارژ خازن ها
  5-    تنظیم مقدار اضافه ولتاژ over voltage
  6-    تنظیم حداکثر مقدار اعوجاج ولتاژ
  7-    تنظیم نسبت ترانس جریان
  8-    تنظیم مقدار C1
  9-    تنظیم توالی خازن ها
  10-    تنظیم تعداد پله ها

  به منظور وارد شدن به بخش تنظیمات رگولاتور فول کنترل هوشمند پارس فانال، باید کلید SET را به مدت 3 ثانیه نگه داشت. بعد از وارد شدن به بخش تنظیمات می توان با کلیدهای UP و DOWN پارامتر مورد نظر را یافته و با فشار لحظه ای کلید SET آن را انتخاب نمود. حال با کلیدهای UP و DOWN می توان مقدار پارامتر را به میزان دلخواه تنظیم و با فشار دادن لحظه ای کلید SET از حالت تنظیمات آن پارامتر خارج شده و به بخش تنظیمات برگشت و یا اینکه با نگه داشتن کلید SET به مدت 3 ثانیه به طور کامل از بخش تنظیمات خارج شد.

  در بخش تنظیمات اگر به مدت 20 ثانیه کلیدی فشار داده نشود رگولاتور به صورت خودکار از بخش تنظیمات خارج شده و تنظیمات تا آن لحظه ذخیره می شوند.
  تنظیمات انجام شده در حافظه داخلی دستگاه ذخیره شده و با قطع برق پاک نمی شود.

   

  چراغ های نشانگر و دکمه های رگولاتور فول کنترل هوشمند 6 پله پارس فانال

  رگولاتور فول کنترل هوشمند پارس فانال مدل PFRGN-6

  1-    چراغ های نشانگر پله های 1  الی 6

  2-    راهنمای چراغ های نشانگر هنگام تنظیم پارامترها

  3-    AUTO/MANUAL : در حالت کارکرد اتوماتیک این چراغ دائما روشن و در حالت کارکرد دستی بصورت چشمک زن می باشد.

  4-    DPF/TARGET DPF : وقتی این چراغ انتخاب شود، صفحه نمایش مقدار PF را نشان خواهد داد. در این حالت می توان مقدار pf مورد نظر را تنظیم کرد.

  5-    PF/switch on and off time delay : وقتی این چراغ انتخاب شود، صفحه نمایش مقدار PF را نشان خواهد داد. در این حالت می توان زمان تاخیر در قطع و وصل شدن پله های خازن را تنظیم کرد.

  6-    V/D is charging time-delay : در حالت کارکرد عادی وقتی این چراغ انتخاب شود ، نمایشگر مقدار ولتاژ فاز به فاز شبکه را نشان خواهد داد. در این حالت می توان زمان تخلیه خازن ها را تنظیم کرد.

  7-    I/over : وقتی این چراغ انتخاب شود، صفحه نمایش مقدار جریان خطی که ct روی آن نصب شده است را نشان می دهد. در این حالت می توان مقدار over voltage را تنظیم کرد. در صورت فراتر رفتن ولتاژ از این مقدار آلارم فعال خواهد شد. مقدار under voltage بصورت پیش فرض روی 320v تنظیم شده است و قابل تغییر نیست.

  8-    V(THD)/Distortion rate : در حالت کارکرد عادی وقتی این چراغ انتخاب شود ، نمایشگر مقدار اعوجاج ولتاژ را نشان خواهد داد. در این حالت می توان حداکثر مقدار اعوجاج ولتاژ را تنظیم کرد.

  9-    I(THD)/CT (RATE) : در حالت کارکرد عادی وقتی این چراغ انتخاب شود ، نمایشگر مقدار اعوجاج جریان شبکه را نشان خواهد داد. در این حالت می توان مقدار نسبت ترانس جریان را تنظیم کرد.

  10-    P(KW)/C1 capacitor : در حالت عادی وقتی این چراغ انتخاب شود ، نمایشگر مقدار توان اکتیو شبکه را نشان می دهد. در این حالت می توان مقدار خازن C1 (خازن مبنا) را تنظیم کرد.

  11-    Q(k var)/out put sequence: در حالت کارکرد عادی وقتی این چراغ انتخاب شود ، نمایشگر مقدار توان راکتیو شبکه را نشان می دهد. در این حالت می توان از بین 6 برنامه موجود، بهترین برنامه و ترکیب خازن ها را برای رسیدن به حداکثر جبران سازی انتخاب کنیم.

  12-    S(k var)/out put loop: در حالت کارکرد عادی وقتی این چراغ انتخاب شود صفحه نمایش مقدار توان ظاهری شبکه را نمایش می دهد. در این حالت می توان تعداد پله های خازن را برای رگولاتور تعریف کرد. (1 پله الی 6 پله)

  13-    Hz/communication address : در حالت کارکرد عادی وقتی این چراغ انتخاب شود صفحه نمایش مقدار فرکانس شبکه را نشان می دهد.

  14-    Communication speed : این مدل از رگولاتور قابلیت شبکه و اتصال به کامپیوتر را ندارد.

  15-    Over voltage, Under voltage : در زمان بروز خطاهای اضافه ولتاژ و کاهش ولتاژ این چراغ روشن شده، رگولاتور پله های خازن را با فاصله زمانی 1s به 1s از مدار خارج می کند و رله آلارم فعال خواهد شد.

  16-    Over compensation و Under compensation : این چراغ زمانی روشن می شود که :

  1. ►   اگر تمامی پله ها وارد مدار شده باشند ولی جبران سازی کافی نباشد (حالت Under compensation : این حالت بر اثر خازن گذاری نامناسب و یا قطع شدن فیوز و بوبین کنتاکتور یک یا تعدادی از از پله ها رخ می دهد)
  2. ►   اگر مقدار جبران سازی بیش از حد نیاز باشد ( حالت Over compensation : این حالت زمانی رخ می دهد که یا پله ها بزرگتر از حد نیاز تعریف شده باشند و یا اینکه پلاتین کنتاکتورها به هم چسبیده باشد)
  3.  در این حالت ها رگولاتور پله های خازن را از مدار خارج کرده و رله آلارم فعال می شود.

  17-    Pre . switch on : روشن بودن این چراغ نشان می دهد که رگولاتور در حال وارد کردن خازن به مدار است.

  18-    Pre . switch off : روشن بودن این چراغ نشان می دهد که رگولاتور در حال خارج کردن خازن از  مدار است.

  19-    UP : کلید جهت بالا : برای حرکت بین پارامترها و اضافه کردن مقدار یک پارامتر

  20-    SET : کلید تنظیمات برای وارد شدن به قسمت تنظیم و انتخاب پارامتر مورد نظر

  21-    DOWN : کلید جهت پایین : برای حرکت بین پارامترها و کم کردن مقدار یک پارامتر

 • مشخصات فنی
  مدل رگولاتور
  PFRGN-6
  تعداد پله
  6
  توان اکتیو قابل اندازه گیری
  0-9999KW
  ولتاژ
  380VAC
  توان راکتیو قابل اندازه گیری
  0-9999KVAR
  فرکانس
  45-65Hz
  توان مصرفی
  10VA
  ورودی ترانس جریان
  0-5A
  ظرفیت کنتاکت خروجی
  220VAC/7A
  ضریب توان قابل نمایش
  0.001 پس فاز الی 0.001 پیش فاز
  سازندگان
  پارس فانال
  گارانتی
  2 سال
 • ویژگی های رگولاتور فول کنترل هوشمند پارس فانال

  حفاظت کامل خازن ها در برابر خطاهای ذیل و فعال شدن آلارم
  حفاظت در برابر کاهش ولتاژ کمتر از 320V
  حفاظت در برابر افزایش ولتاژ (قابل تنظیم 400-460V)
  حفاظت در برابر عدم جبران سازی (خطاهایی نظیر نصب خازن ناکافی، سوختگی فیوز و سوختگی بوبین کنتاکتورهایی که باعث خطای جبران سازی ناکافی (under-compensation) می شود و خطاهایی مانند نصب خازن بیش از حد و چسبیدن تیغه پلاتین کنتاکتورها که باعث خطای جبران سازی بیش از حد (over- compensation) می شود.
  خطای حداکثر اعوجاج مجاز ولتاژ
  عملکرد کاملا هوشمند در ورود و خروج خازن ها به منظور حداکثر جبران سازی (اصلاح ضریب قدرت)
  نمایش دقیق تمامی پارامترهای شبکه (PF, I(THD), V(THD), Q, P, S, F, I,V)
  تنظیم حالت کاری اتوماتیک و یا دستی

 • ابعاد رگولاتور فول کنترل هوشمند 6 پله پارس فانال

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان