کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )

رگولاتور هوشمند 6 پله پارس فانال

MODEL : PFRG-6

 

معرفی دستگاه

رگولاتور هوشمند پارس فانال جهت استفاده در بانک های خازنی طراحی و تولید شده است که قابلیت ترکیب منتخبی از خازن ها جهت اصلاح ضریب قدرت مدار LV را دارد. رگولاتور پارس فانال مطابق استانداردهای بین المللی تولید شده است و دارای عملکرد ساده و ضریب اطمینان بالا می باشد.

 

۰ تومان
۳,۷۷۰,۰۰۰ تومان
موجود
خرید عمده
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • رگولاتوررگولاتور بانک خازنی

  رگولاتور ضریب قدرت، یکی از مهم ترین بخش های بانکهای خازنی اتوماتیک است. از رگولاتور های هوشمند برای کنترل وارد و خارج شدن خازن ها به شبکه استفاده می شود. اگر خازن ها به صورت یکجا و بطور کامل وارد شبکه شوند خاصیت خازنی در شبکه ایجاد می شود بنابراین در هر لحظه بر اساس نیاز شبکه باید فقط مقدار خازن مورد نیاز وارد مدار شود. در واقع رگولاتور هوشمند (کنترلر هوشمند ) یک نوع کنترل کننده دیجیتالی می باشد که مقدار ضریب قدرت را با دقت بالا کنترل می کند و پردازنده هوشمند آن قابلیت سویچینگ پله های تعریف شده توسط کاربر را به صورت هوشمند دارند.

   

  نحوه عملکرد رگولاتور ضریب قدرت

  همانطور که گفته شد، تمام دستورات در زمینه ی فرمان قطع و یا وصل پله های خازنی، بر عهده ی رگولاتورهای ضرب قدرت می باشد، این رگولاتورها اندازه و شکل موج ولتاژ و جریان و اختلاف زمانی آنها را اندازه می گیرد و پس از انجام محاسبات لازم، ظرفیت خازنی مورد نیاز را تعیین و خازن را وارد شبکه می نماید. رگولاتورهای هوشمند ساختاری الکترونیکی و میکروپروسسوری دارند.

   

  رگولاتور هوشمند پارس فانال

  رگولاتور هوشمند پارس فانال جهت استفاده در بانک های خازنی طراحی و تولید شده است که قابلیت ترکیب منتخبی از خازن ها جهت اصلاح ضریب قدرت مدار LV را دارد. رگولاتور پارس فانال مطابق استانداردهای بین المللی تولید شده است و  و دارای عملکرد ساده و ضریب اطمینان بالا می باشد.
  رگولاتور هوشمند پارس فانال مدل PFRG قابلیت نصب CT از 30/5  تا 5000/5  را دارد و در دو مدل 6 پله و 12 پله تولید می شود.
  قابلیت نمایش مقدار جریان مصرفی و توان راکتیو و قابلیت تنظیم زمان ورود و خروج خازن مدار از دیگر امکانات رگولاتور پارس فانال می باشد. توضیحات دقیق تر مربوط به دستورالعمل نصب و تنظیمات رگولاتور هوشمند پارس فانال را از بخش کاتالوگ دریافت فرمایید.

   

 • مشخصات فنی
  مدل رگولاتور
  PFRG-6
  تعداد پله
  6
  سازندگان
  پارس فانال
  گارانتی
  2 سال
 • ویژگی های رگولاتور هوشمند پارس فانال

  قابلیت ترکیب منتخبی از خازن ها جهت اصلاح ضریب قدرت مدار LV

  قابلیت نصب CT

  قابلیت نمایش مقدار جریان مصرفی

  قابلیت نمایش توان راکتیو

  عملکرد ساده و ضریب اطمینان بالا

  قابلیت تنظیم زمان ورود و خروج خازن مدار

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان