کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )

کلید مولتی محافظ جان 20A پارس فانال

MODEL : PFL-25-2P/20A

 

معرفی دستگاه

کلید مولتی محافظ جان پارس فانال به منظور حفاظت در برابر برق گرفتگی (نشتی جریان) و شوک الکتریکی، حفاظت در برابر اتصال کوتاه، اضافه جریان و اضافه ولتاژ مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع عملکرد کلیدهای مولتی محافظ جان پارس فانال تلفیقی از کلیدهای مینیاتوری و محافظ جان معمولی می باشد. این محصول قابل نصب روی ریل 35 میلیمتری می باشد و با منحنی قطع B و C قابل سفارش است.

 

۰ تومان
۴۴۳,۰۰۰ تومان
ثبت سفارش
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • کلید محافظ جانقیمت کلید مولتی محافظ جان پارس فانال

  کلید محافظ جان، یک نوع تجهیز حفاظتی است که اگر جریانی که در یک مدار قرار دارد کوچک ‌ترین نشتی داشته باشد با استفاده از این کلید می‌توان از خطرات جانی و مالی حاصل از آن جلوگیری کرد.
  کلید محافظ جان ، جریان های نشتی کوچکی (در حد 30 میلی آمپر) را که توسط فیوز شناسایی نمی شوند اما می توانند زمینه ساز آتش سوزی یا برق گرفتگی باشند، شناسایی و مدار را در چند دهم یا صدم ثانیه قطع می کند.
   

  کلیدهای محافظ جان در واحدهای مسکونی ،کارگاه ها و کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر حساسیت کلید محافظ جان تا 30 میلی آمپر باشد این کلید در نقش حفاظت از جان و اگر حساسیت آن بیشتر از 30 میلی آمپر باشد برای حفاظت از تجهیزات صنعتی استفاده می شود.

   

  انواع کلید محافظ جان

  کلیدهای محافظ جان بطور کلی در دو نوع معمولی و ترکیبی تولید می شوند. کلید محافظ جان معمولی، در برابر اضافه جریان و یا اتصال کوتاه در مدار، محافظتی ارائه نمی دهد، بنابراین نمی تواند جایگزین فیوز باشد. اما کلید مولتی محافظ جان علاوه بر قابلیت حفاظت در برابر برق گرفتگی و شوک الکتریکی، دارای قابلیت حفاظت در برابر اتصال کوتاه، اضافه بار و اضافه ولتاژ نیز می باشد.
   

  کلید مولتی محافظ جان پارس فانال

  کلید مولتی محافظ جان قابلیت حفاظت در برابر برق گرفتگی و شوک الکتریکی و همچنین قابلیت حفاظت در برابر اتصال کوتاه، اضافه بار و اضافه ولتاژ را دارد. در واقع می توان گفت این نوع کلید محافظ جان، ترکیبی از فیوز مینیاتوری و محافظ جان است. این محصول قابل نصب روی ریل 35 میلیمتری می باشد. کلید محافظ جان پارس فانال مطابق با استاندارد IEC 61009 تولید شده است و از دقت عملکرد و کیفیت بالایی برخوردار است.

  در شکل زیر مدار الکتریکی کلیدهای مولتی محافظ جان پارس فانال را مشاهده می کنید.

  مدار الکتریکی کلید محافظ جان پارس فانال


  کلید مولتی محافظ جان پارس فانال قابل استفاده در مدارهای تک فاز با ولتاژ 230V و 50/60Hz می باشد. کلیه محصولات پارس فانال دارای 2 سال گارانتی می باشند و با هلوگرام ضد تقلب و کد ردیابی محصول توسط فروشگاه اینترنتی البرز الکتریک (نمایندگی شرکت پارس فانال) عرضه می شوند.

 • مشخصات فنی
  مدل مولتی محافظ جان
  PFL25-2P
  تعداد پل
  2
  جریان نامی (A)
  20
  منحنی قطع
  C, B
  حساسيت
  30mA
  سازندگان
  پارس فانال
  گارانتی
  2 سال
 • ویژگی های کلید مولتی محافظ جان پارس فانال

  حفاظت جان در برابر برق گرفتگی (نشت جریان) و شوک الکتریکی

  حفاظت از مدار در برابر اتصال کوتاه

  حفاظت از مدار در برابر اضافه ولتاژ

  حفاظت از مدار در برابر اضافه جریان

  حساسیت : 30mA

  ظرفیت قطع اتصال کوتاه 6KA با منحنی های B و C

  قابل استفاده در مدارهای تک فاز 230 ولت، 50/60Hz

  قابل نصب روی ریل 35mm

  عرضه با هولوگرام ضدتقلب و کد ردیابی محصول

  2 سال گارانتی

 • ابعاد مولتی محافظ پارس فانال

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان