کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )

کنتاکتور DSLN-83 پارس فانال

MODEL : DSLN93/83A

 

معرفی دستگاه

کنتاکتور DSLN-83 پارس فانال مناسب استفاده جهت قطع و وصل موتورهای الکتریکی AC، استفاده در مدارهای روشنایی و راه اندازی موتورها با روش ستاره مثلث می باشد. این محصول با ولتاژ های بوبین 24 الی 380 ولت AC قابل سفارش است.

 

۰ تومان
۱,۱۱۹,۶۷۰ تومان
ثبت سفارش
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • کنتاکتور

  کنتاکتورها یک نوع کلید الکترومغناطیسی هستند که با استفاده از یک جریان کوچک تر، یک جریان بزرگتر را قطع و وصل می کنند. نحوه عملکرد این تجهیزی پرکاربرد در صنعت برق، به این صورت است که با برق دار شدن بوبین کنتاکتور، یک میدان مغناطیسی ایجاد میشود. این میدان مغناطیسی باعث حرکت جوشن (آرمیچر) کنتاکتور شده و در نهایت مدار بین کنتاکت‌های ثابت و متحرک کنتاکتور توسط یک کنتاکت بسته تکمیل می‌شود و این امکان را فراهم می‌کند تا جریان از طریق کنتاکت‌ها به بار منتقل شود. زمانی که جریان کنتاکتور قطع شود، بوبین بی برق شده و مدار را باز می‌کند.

   

  کنتاکتور پارس فانالکنتاکتورهای پارس فانال

  کنتاکتورهای پارس فانال ساخت ایران هستند و تحت لیسانس شرکت فانال آلمان و با فناوری و کیفیت فانال آلمان، مطابق با استاندارد IEC 60947 تولید می شوند. 
  انواع کنتاکتور پارس فانال در تیپ های مختلف، با جریان های نامی 9 الی 403 آمپر، با ولتاژهای مختلف بوبین 24، 48، 110، 220 و 380 ولت AC تولید می شوند. و دارای 2 سال گارانتی می باشند که خود گواهی بر کیفیت بالای محصولات این برند است. کنتاکتورهای پارس فانال دارای تایید صلاحیت توزیع برق تهران نیز می باشند.
  قیمت کنتاکتورهای پارس فانال بر اساس عوامل مختلفی از جمله تعداد پل های کنتاکتور، جریان نامی، تیپ کنتاکتور و ... متغیر است اما در کل می توان گفت با وجود اینکه این محصول ایرانی از نظر کیفیت قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد اما از نظر قیمت بسیار مناسب تر است. 

   

  کاربرد کنتاکتور پارس فانال

  جهت قطع و وصل موتورهای الکتریکی AC

  جهت استفاده در مدارهای روشنایی

  راه اندازی موتورها با روش ستاره مثلث

 • مشخصات فنی
  جریان
  83A
  تعداد پل
  3
  کنتاکت کمکی
  2NO+2NC
  ولتاژ بوبین AC
  24V, 48V, 110V, 220V, 380V
  تيپ
  93
  سازندگان
  پارس فانال
  گارانتی
  2 سال
 • ویژگی های کنتاکتور پارس فانال

  مطابق با استاندارد IEC 60947 

  دارای تایید صلاحیت توزیع برق تهران 

  عرضه با ولتاژهای مختلف بوبین

   

  کاربرد:

  1. جهت قطع و وصل موتورهای الکتریکی AC
  2. جهت استفاده در مدارهای روشنایی
  3. راه اندازی موتورها با روش ستاره مثلث
 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان