کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )

لامپ بخار سدیم 150 وات تیغه ای دو سر لامپ نور

MODEL : NSV-TD 150W RX7s

 

معرفی محصول

لامپ بخار سدیم 150 وات تیغه ای دو سر لامپ نور یکی از انواع لامپ HID (تخلیه در گاز) می باشد. این محصول جهت استفاده نیاز به بالاست و ایگنیتور دارد. بازدهی بالا و طول عمر زیاد از جمله ویژگی های لامپ بخار سدیم تیغه ای دو سر لامپ نور است.

۰ تومان
۱۶۲,۵۰۰ تومان
ثبت سفارش
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • لامپ بخار سدیم

  لامپ بخار سدیم یکی از انواع لامپ HID (لامپ های گازی) می باشد. اساس کار لامپ بخار سدیم، ایجاد نور از طریق تخلیه الکتریکی در بخار سدیم می باشد ( مقداری گاز خنثی (نئون) نیز جهت شروع یونیزاسیون و گرم کردن سدیم داخل لوله قرار دارد). لامپ بخار سدیم از نظر فشار گاز به دو دسته کلی تقسیم می‌شود: لامپ سدیم پرفشار و لامپ سدیم با فشار کم.   فشار گاز داخل لامپ سدیم پرفشار حدود 0.5 اتمسفر است و حرارت کاری آن‌ حدود ۱۶۰۰ درجه سانتیگراد است.

  از جمله ویژگی های لامپ بخار سدیم که باعث استفاده گسترده آن در معابر شهری و بین شهری از جمله اتوبان ها، تونل ها و ... شده است، بازده بالا و طول عمر زیاد این لامپ می باشد. از آنجایی که هزینه تعویض و نگهداری لامپ ها در معابر زیاد است از لامپ بخار سدیم به دلیل طول عمر زیاد بطور گسترده استفاده میشود. البته باید به این نکته توجه شود که شاخص نمود رنگ لامپ بخار سدیم بسیار پایین است، به همین دلیل استفاده از این لامپ ها برای محل هایی که در آنها افراد به صورت بلند مدت تردد دارند، نظیر پیاده روها، مراکز خرید شهری، پارک ها و … مناسب نیست.لامپ بخار سدیم تیغه ای دو سر لامپ نور

  نکته ای که باعث برتری لامپ بخار سدیم بر لامپ بخار جیوه شده است آن است که زمان راه‌اندازی کامل این لامپ‌ نسبت به لامپ‌ بخار جیوه بیشتر است، اما در صورت قطع‌ شدن برق لامپ بخار سدیم می‌تواند بدون تاخیر دوباره روشن شود.

   

  لامپ بخار سدیم تیغه ای دو سر لامپ نور

  لامپ بخار سدیم تیغه ای دو سر لامپ نور یکی از انواع لامپ های تخصصی تخلیه در گاز می شود. این محصول جهت استفاده نیاز به بالاست و ایگنیتور دارد. لامپ بخار سدیم تیغه ای دو سر لامپ نور با توان های 70 وات و 150 وات تولید می شود. طول عمر زیاد از جمله ویژگی های این محصول می باشد. شرکت لامپ نور با همکاری شرکت اسرام آلمان، انواع لامپ بخار سدیم با نام تجاری اسرام ایران را تولید میکند.

 • مشخصات فنی
  مدل لامپ HID
  NSV-TD 150W RX7s
  توان
  150W
  نوع کلاهک
  RX7s
  جهت نصب
  تمامی جهات
  سازندگان
  لامپ نور
 • ویژگی های لامپ بخار سدیم تیغه ای دو سر لامپ نور

  بهره نوری بالا

  طول عمر زیاد

  قیمت مناسب

  کاربرد در معابر عمومی مانند: اتوبان ها، خیابان ها، جاده ها، تونل ها و پل ها

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان