کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )

لامپ بخار سدیم 400 وات رادیوم

MODEL : RNP-E 400W /230V

 

معرفی محصول

لامپ بخار سدیم پرفشار بیضوی 400 وات رادیوم یکی از انواع لامپ HID (تخلیه در گاز) می باشد. این محصول جهت استفاده نیاز به بالاست و ایگنیتور دارد. بازدهی بالا و طول عمر زیاد از جمله ویژگی های لامپ بخار سدیم رادیوم است.

۰ تومان
۹۳,۶۰۰ تومان
ثبت سفارش
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • لامپ بخار سدیم

  لامپ بخار سدیم یکی از انواع لامپ HID (لامپ های گازی) می باشد. اساس کار لامپ بخار سدیم، ایجاد نور از طریق تخلیه الکتریکی در بخار سدیم می باشد ( مقداری گاز خنثی (نئون) نیز جهت شروع یونیزاسیون و گرم کردن سدیم داخل لوله قرار دارد). لامپ بخار سدیم از نظر فشار گاز به دو دسته کلی تقسیم می‌شود: لامپ سدیم پرفشار و لامپ سدیم با فشار کم.   فشار گاز داخل لامپ سدیم پرفشار حدود 0.5 اتمسفر است و حرارت کاری آن‌ حدود ۱۶۰۰ درجه سانتیگراد است.

  از جمله ویژگی های لامپ بخار سدیم که باعث استفاده گسترده آن در معابر شهری و بین شهری از جمله اتوبان ها، تونل ها و ... شده است، بازده بالا و طول عمر زیاد این لامپ می باشد. از آنجایی که هزینه تعویض و نگهداری لامپ ها در معابر زیاد است از لامپ بخار سدیم به دلیل طول عمر زیاد بطور گسترده استفاده میشود. البته باید به این نکته توجه شود که شاخص نمود رنگ لامپ بخار سدیم بسیار پایین است، به همین دلیل استفاده از این لامپ ها برای محل هایی که در آنها افراد به صورت بلند مدت تردد دارند، نظیر پیاده روها، مراکز خرید شهری، پارک ها و … مناسب نیست.لامپ بخار سدیم لامپ نور

  نکته ای که باعث برتری لامپ بخار سدیم بر لامپ بخار جیوه شده است آن است که زمان راه‌اندازی کامل این لامپ‌ نسبت به لامپ‌ بخار جیوه بیشتر است، اما در صورت قطع‌ شدن برق لامپ بخار سدیم می‌تواند بدون تاخیر دوباره روشن شود.

   

  لامپ بخار سدیم رادیوم

  لامپ بخار سدیم رادیوم با حباب بیضوی تولید می شود این محصول جهت استفاده نیاز به بالاست و ایگنیتور دارد. لامپ بخار سدیم رادیوم به رنگ زرد آفتابی می باشد و برای نورپردازی در محیط هایی که رنگ نور اهمیت چندانی ندارد مانند فضاهای مه آلود و دارای گرد و غبار بسیار مناسب هستند.

 • مشخصات فنی
  مدل لامپ HID
  RNP-E 400W / 230V
  توان
  400W
  نوع کلاهک
  E40
  جهت نصب
  تمامی جهات
  رنگ لامپ
  زرد
  سازندگان
  لامپ نور
  گارانتی
  18 ماه گارانتی
 • ویژگی های لامپ بخار سدیم رادیوم

  شکل حباب : بیضوی

  بهره نوری بالا

  طول عمر زیاد

  قیمت مناسب

  کاربرد در معابر عمومی مانند: اتوبان ها، خیابان ها، جاده ها، تونل ها و پل ها

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان