کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )
-->

کنتاکتور 630A هیمل

MODEL : HDC6-630/630A

 

معرفی محصول

کنتاکتور HDC6 هیمل یک کلید الکترومغناطیسی می باشد که جهت قطع و وصل و یا تغییر اتصال مدار مورد استفاده قرار می گیرد. این کنتاکتور از دقت بالا و عملکرد مناسبی برخوردار است و مطابق استاندارد IEC/EN 60947-4  تولید شده است.

ثبت سفارش
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • کنتاکتور

  کنتاکتور هیمل یک کلید الکترومغناطیسی می باشد که جهت کلید زنی مدار قدرت مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع کنتاکتور واسطه ای بین مدار قدرت و فرمان است. از کنتاکتور برای کاربردهای آمپر بالا استفاده می شود.

  کنتاکتور با استفاده از یک جریان کوچکتر، یک جریان بزرگتر را قطع و وصل می کند. به این صورت که داخل کنتاکتور یک سیم پیچ یا بوبین و هسته مغناطیسی (هسته مغناطیسی شامل یک هسته ثابت و یک هسته متحرک است) وجود دارد. بوبین روی هسته ثابت نصب می شود وبخش متحرک هسته به وسیله فنر از کنتاکت های ثابت جدا نگه داشته می شود. وقتی بوبین کنتاکتور برق دار شود خاصیت مغناطیسی پیدا می کند و بخش متحرک را به خود جذب می کند. و باعث اتصال کنتاکت ها می شود، در این حالت کنتاکتور در حالت وصل قرار دارد. هنگامی که تغذیه بوبین کنتاکتور قطع شود دو هسته به وسیله فنر از یکدیگر جدا می شوند و باعث جداشدن کنتاکت ها شده و کنتاکتور در حالت قطع قرار می گیرد.

   

  مزایای کنتاکتور

  از جمله مزایای کنتاکتور نسبت به کلید ها این است که کنتاکتور امکان کنترل از راه دور مدار را فراهم می آورد. همچنین کنتاکتور قابلیت قطع و وصل به دفعات زیاد را دارد. طول عمر و سرعت قطع و وصل کنتاکتورها نسبت به کلید ها بیشتر می باشد. همچنین توسط کنتاکتور امکان قطع و وصل مصرف کننده از چندین محل امکان پذیر است. حفاظت دستگاه‌ها توسط کنتاکتور مناسب‌تر و مطمئن‌تر است زیرا کنتاکتور از خطرات راه اندازی ناخواسته دستگاه هنگام وصل شدن برق جلوگیری می کند.

  کنتاکتور هیمل سری HDC6

  کنتاکتور هیمل علاوه بر قیمت مناسب، دارای کیفیت بالا و عملکرد مطلوبی می باشد. جریان نامی کنتاکتور HDC6 هیمل 9 الی 630 آمپر است و مطابق استاندارد IEC/EN 60947-4 تولید می شود. توان نامی این کنتاکتور 4 الی 335 کیلو وات می باشد

   

  کاربرد کنتاکتور

  کنتاکتورها جهت کنترل موتورهای الکتریکی، نورپردازی، گرمایش، بانک های خازنی، تبخیرکننده های حرارتی و سایر بارهای الکتریکی استفاده می شوند.
   

 • مشخصات فنی
  مدل كنتاكتور AC
  HDC6
  ولتاژ بوبين AC
  220VAC
  تيپ
  630
  سازندگان
  هیمل
  گارانتی
  1 سال
 • ویژگی های کنتاکتور سری HDC6 هیمل

  استاندارد : IEC/EN 60947-4

  ولتاژ بوبین : 24-48-110-220-380 ولت

  توان نامی : 4 الی 335 کیلو وات

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان