کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت نام کنید  / وارد شوید  )

کلید مینیاتوری دو پل DC 10A پارس فانال

MODEL : PFN-DC/10A

 

معرفی دستگاه

فیوز مینیاتوری DC پارس فانال مطابق استاندارد IEC 60947-2 تولید می شود و از دقت عملکرد و کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول با قابلیت حفاظت در مقابل اضافه جریان و قابلیت عملکرد مغناطیسی در مقابل اتصال کوتاه، گزینه ای مناسب جهت استفاده در مصارف برق صنعتی می باشد.

 

۰ تومان
۲۴۷,۰۰۰ تومان
ثبت سفارش
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • جدول ابعاد
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • فیوز مینیاتوری

  فیوز مینیاتوری یکی از پرکاربردترین تجهیزات حفاظتی در مصارف برق خانگی و صنعتی می باشد که از تجهیزات الکتریکی در برابر آسیب های ناشی از اضافه بار و اتصال کوتاه محافظت می نماید. فیوز مینیاتوری از نظر پارامترهایی مثل تیپ فیوز، AC یا DC بودن جریان، نوع فاز، رنج ولتاژ، رنج جریان، قدرت قطع در انواع مختلفی تولید می شود. که برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید با توجه به کاربرد مورد نظر مناسب ترین مدل فیوز مینیاتوری را انتخاب کرد.

   

  فیوز مینیاتوری DCفیوز مینیاتوری DC پارس فانال

  فیوزهای مینیاتوری از نظر نوع جریان در دو نوع AC و DC تولید می شوند. البته شرکت‌های معدودی اقدام به تولید انواع کلید مینیاتوری DC می‌کنند. 
  ساختار کلیدهای مینیاتوری جریان مستقیم یا DC ، به گونه ای است که ضمن قطع جریان با دارا بودن میدان مغناطیسی مناسب از ایجاد جرقه و آسیب دیدن کنتاکت ها جلوگیری می نماید.  اما سوالی که ذهن بعضی از کاربران را مشغول کرده است، تفاوت فیوز مینیاتوری DC و AC و امکان استفاده از فیوز مینیاتوری AC در مدار DC است. 

   

  همانطور که می دانید کلید مینیاتوری دارای دو مشخصه قطع حرارتی و قطع مغناطیسی است. در مد قطع حرارتی با توجه به اینکه میزان حرارت تولیدشده توسط جریان AC برابر با حرارت تولیدشده توسط همان مقدار جریان DC است، بنابراین منحنی قطع هر دو جریان یکسان و در یک نقطه است. اما در مد قطع مغناطیسی، منحنی مشخصات قطع در دو جریان AC و DC، مختلف می باشد.
   

  در واقع تفاوت این دو نوع فیوز مینیاتوری در این است که فیوز مینیاتوری DC علاوه بر داشتن مگنت، دارای رله مگنتیک مخصوص به منظور کار در جریان DC می باشد.  بنابراین می توان از کلید مینیاتوری DC در مدار AC استفاده نمود  اما از فیوز مینیاتوری AC به هیچ عنوان نمی توان در مدار DC استفاده کرد. 

   

  کلید مینیاتوری DC پارس فانالکلید مینیاتوری DC پارس فانال

  کلید مینیاتوری DC پارس فانال مطابق استاندارد IEC 60947-2 تولید می شود و از دقت عملکرد و کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول با قابلیت حفاظت در مقابل اضافه جریان و قابلیت عملکرد مغناطیسی در مقابل اتصال کوتاه، گزینه ای مناسب جهت استفاده در مصارف برق صنعتی می باشد.
  کلید مینیاتوری DC پارس فانال با تیپ های B و C طبق منحنی قطع استاندارد قابل سفارش می باشد. 

   

   

  1. منحنی قطع کلید مینیاتوری DC پارس فانال
  2.  
  3. منحنی قطع جریان کلید مینیاتوری dc پارس فانال
 • مشخصات فنی
  مدل فیوز مینیاتوری DC
  PFN-DC
  تعداد پل
  2
  تيپ
  B, C
  ظرفيت قطع
  10K
  جریان نامی (A)
  10
  سازندگان
  پارس فانال
  گارانتی
  2 سال
 • ویژگی های کلید مینیاتوری DC پارس فانال

  كاربرد در مصارف برق صنعتي

  قابليت حفاظت در مقابل اضافه جريان ((اضافه بار)) در مدار

  قابليت عملكرد مغناطيسي در مقابل اتصال كوتاه مدار

  داراي استاندارد بين المللي IEC 60947-2

  قابليت نصب روي ريل 35mm

  قدرت قطع 10KA

  داراي نشانگر حالت قطع و وصل

  داراي امكان پلمپ كليد

  عرضه با هلوگرام ضد تقلب و كد رديابي محصول

  عرضه مدل B و  C طبق منحني قطع استاندارد

   

 • ابعاد کلید مینیاتوری DC پارس فانال

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان