کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )

کابل فرمان(mm2) 12*1.5 سیم و کابل مشهد

معرفی محصول

کابل فرمان(mm2) 12*1.5 سیم و کابل مشهد یکی از انواع کابل های قابل انعطاف می باشد. هادی این کابل از جنس مس نرم شده و غلاف و عایق آن از جنس PVC می باشد.

۰ تومان
۱۹۵,۸۳۰ تومان
موجود
خرید عمده
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • ویژگی ها
 • محصولات مشابه
 • نظرات کاربران
 • کابل کنترل

  کابل کنترل یا کابل فرمان یکی از انواع کابل های برق می باشد. از این نوع کابل در محیط های صنعتی جهت ارسال و دریافت سیگنالهای کنترل کننده، کمیت های اندازه گیری و جهت انتقال جریان الکتریکی استفاده می شود. از این رو کابل فرمان بیشتر در سطح ولتاژ و جریان پایین مورد استفاده قرار می گیرد. کابل های فرمان در دو نوع قابل انعطاف و غیر قابل انعطاف تولید می شوند. کابل فرمان غیر قابل انعطاف برای نصب ثابت مورد استفاده قرار می گیرد.

  کابل فرمان

  جهت کارایی هرچه بهتر تجهیزات اندازه گیری و کنترل کننده ها باید میزان اعوجاج و نویز به حداقل ممکن برسد در نتیجه استفاده از کابل کنترل با کیفیت مناسب نقش بسزایی در این امر دارد.

   

  انواع کابل فرمان قابل انعطاف

  1. کابل کنترل (فرمان) افشان شیلددار که با مشخصه NYSLYC و NYSLCY شناسایی می شود. کابل فرمان شیلددار مناسب استفاده در مکان هایی می باشد که حد متعارفی از تداخل میدان مغناطیسی وجود دارد.
  2.  
  3. کابل کنترل (فرمان) افشان بدون شیلد که با مشخصه NYSLY شناسایی می شود. کابل فرمان بدون شیلد به دلیل مقاوم بودن در برابر فشار و نفوذ آب در کابل کشی زیر زمینی و کابل کشی در آب مورد استفاده قرار می گیرد.

   

  کاربرد کابل فرمان

  کابل فرمان مناسب استفاده در تابلوهای فرمان، کابل کشی داخل ساختمان، کابل کشی تجهیزات و ماشین آلات در خط تولید، در تجهیزات اندازه گیری (مانند اندازه گیری جریان، توان و ... )، کابل کشی در زیر زمین و یا در آب و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

 • مشخصات فنی
  هادی
  مس
  عايق
  PVC
  غلاف
  PVC
  سطح مقطع (mm2)
  1.5*12
  متراژ
  1 متر
  ولتاژ اسمی (V)
  300/500V
  وزن
  (320Kg/Km - 12*1.5)
  سازندگان
  سيم و كابل مشهد
 • ویژگی های کابل کنترل قابل انعطاف

  استاندارد : VDE 0250 , IEC 227

  رنج ولتاژ : 300/500V

  هادی : از جنس مس نرم شده

  عایق از جنس پی وی سی

  غلاف از جنس پی وی سی

  موارد مصرف کابل کنترل قابل انعطاف

  برای نصب در تابلوهای کنترل و ساختمان ها، داخل یا بیرون ساختمان، زیر زمین هنگامی که احتمال صدمات مکانیکی کم است.

 • ارسال نظر
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان