کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )

کاتالوگ محصولات آتونیکس

شرکت آتونیکس در سال 1977 در کره جنوبی تاسیس شد و در حال حاضر یکی از معتبر ترین برندهای تولید کننده انواع سنسور و کنترلر می باشد که محصولات خود را به بیش از 100 کشور جهان عرضه می کند.
از جمله مهم ترین ویژگی های برند آتونیکس می توان به تولید محصولات بسیار متنوع در جهت تأمین طیف وسیعی از ملزومات اتوماسیون صنعتی اشاره کرد. همچنین شرکت آتونیکس با به‌کارگیری تجهیزات فوق‌العاده دقیق و سیستم‌های کنترل کیفی پیشرفته توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با آخرین استانداردهای جهانی و حفظ محیط زیست تولید کند. همه این ویژگی های ذکر شده در کنار مناسب بودن قیمت محصولات آتونیکس، سبب شده است تا برند آتونیکس سهم بزرگی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد.
شناخته شده ترین محصولات آتونیکس در زمینه سنسور شامل انواع
سنسور القایی، سنسور خازنی، سنسور نوری، سنسور فیبرنوری، سنسور درب، سنسور فشار، پرده نوری، انکودر و سنسور تشخیص رنگ می باشد.
از دیگر محصولات برند آتونیکس می توان انواع تایمر، شمارنده، ترموستات، دورسنج، آمپرمتر و ولت متر تابلویی، انکودر، کنترلرهای حرارت و رطوبت، سرو موتور، لودسل، رله شیشه‌ای، رله جامد، انواع شستی و پوش باتن و... را نام برد. فروشگاه البرز الکتریک عرضه کننده انواع سنسورهای آتونیکس با امکان مشاهده مشخصات فنی، قیمت سنسور آتونیکس و مطالب آموزشی انواع سنسور می باشد. در صورت تمایل به مشاهده قیمت محصولات آتونیکس به صفحه لیست قیمت آتونیکس مراجعه فرمایید.

 

جهت دانلود كاتالوگ فارسی محصولات آتونیکس بصورت PDF كليک نماييد.

جهت دانلود كاتالوگ انگلیسی محصولات آتونیکس بصورت PDF كليک نماييد.

 

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان