کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )

روش هاي پرداخت

 

پرداخت از طريق درگاه بانكي: با اين سرويس شما مي توانيد مبلغ سفارشات خود را به صورت آنلاين پرداخت نماييد و سفارش خود را ثبت كنيد. اين روش پرداخت كه از طريق درگاه پرداخت اينترنتي بانك مي باشد، به اين صورت است كه شما پس از انتخاب كالا مورد نظر و افزودن آن به سبد خريد، وارد صفحه پرداخت اينترنتي بانك مورد نظر مي شويد. در آنجا اطلاعات كارت كه شامل : شماره کارت ، رمز دوم ، cvv  و تاریخ انقضای کارت می شود را وارد می کنید و پس از پرداخت یک کد پیگیری از طرف بانک دریافت می کنید. این کد درواقع ضمانتی است برای اینکه شما در این سایت واریزی داشته اید.

 

 

 

 

 

واريز كارت به كارت : این روش هم مانند پرداخت آنلاین است با این تفاوت که به جای استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی ، مبلغ مورد نظر را مستقیما به حساب برق البرز واریز می کنید. به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را به صورت کارت به کارت پرداخت کنند، برق البرز این امکان را فراهم آورده است که بعد از سفارش محصولات خود از طریق سایت و انتخاب گزینه کارت به کارت وجه مورد نظر را واریز نمایند و سپس كد رهگيري پرداخت خود را در بخش كد رهگيري وارد كنيد.

 

 

 

 

 

پرداخت همزمان با تحويل كالا: اين شيوه پرداخت مختص شهر مشهد مي باشد و مشتريان مي توانند با انتخاب اين گزينه هنگام تحويل گرفتن سفارش در محل تحويل انتخابي، مبلغ فاكتور را پرداخت نمايند. قابل ذكر است كه خريدهاي تا سقف يك ميليون تومان از اين طريق قابل پرداخت مي باشند.

در صورت وجود ابهام يا مشكل در پرداخت مي توانيد با واحد پشتيباني تماس حاصل فرماييد.

ثبت سفارش
تعداد
عنوان