کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود  )

تضمين اصالت كالا

 فروشگاه برق البرز اصالت همه کالاهایش را تضمین و همه آنها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می کند. از آنجا که برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت های معتبر داخلي و خارجي و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند، مشتریان می توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از فروشگاه اينترنتي برق البرز خریداری می کنند.

 

شرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیر قانونی محسوب میشود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها، ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان تر است که در این کشور تولید شده اند.

 

گارانتی اصلی

شركت هاي توليد كننده داخلي و همچنين شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان واردکنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها درسایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند، بنابراین گارانتی اینگونه شرکتها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، مي توانند گارانتی های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت برق البرز توسط  شركت سازنده داخلي و يا نمایندگان رسمی آن برند خارجي در ایران گارانتی شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که  با هرگونه ایراد و اشکال فني مواجه شوند، بررسی مسئله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و برق البرز هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن نخواهد داشت.  بنابراین کلیه کالاهایی که در برق البرز عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو برق البرز اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

 

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان